Produse naturale, bio certificate
Un detergent hipolergen, formula concentrata cu glicerina vegetala pentru a proteja mainile.
Turnati doar o picatura de solutie pe burete pentru a testa eficienta detergentului. Cateva picaturi sunt suficiente pentru o chiuveta plina cu farfurii. Curata foarte bine fara a face multa spuma. Spuma este doar un efect al surfactantilor puternici care polueaza excesiv si inutil mediul inconjurator.
Aroma placuta de lamaie verde.
PROPRIETATI:
NU CONTIN: formaldehida, dioxina, ingrediente petrochimice, clor, fosfati, parfumuri sintetice sau organisme modificate genetic, EDTA.
Nu sunt testati pe animale!
*In ciuda eforturilor noastre de a asigura transparenta si acuratete in prezentarea informatiilor, producatorii pot schimba lista de ingrediente sau designul de ambalaj, fara sa ne anunte. Forma de prezentare a produselor poate contine informatii in plus sau schimbate fata de informatiile prezentate pe site. Toate informatiile despre produse si pozele de pe site-ul nostru trebuie luate cu titlu informativ si nu pot inlocui sfaturile sau prescriptiile unui medic. Va recomandam sa nu va bazati decizia de achizitionare a unui produs in exclusivitate pe informatiile prezentate pe site. In cazul in care aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati in scris sau telefonic, inainte de achizitie. Va rugam sa cititi eticheta produsului, atentionarile si instructiunile afisate pe produs inainte de a consuma sau folosi produsul respectiv. Efectele unui produs pot varia de la o persoană la alta în funcție de stilul de viață, metabolism, vârstă sau stare de sănătate.
Ingrediente INCI: Aqua, Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, Sodium citrate, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Hydrolyzed rice protein, Glycerin, Lactic acid, Parfum, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Benzyl alcohol, Limonene**, Linalool**.
* ORGANIC
**din uleiuri esentiale
Ar fi bun,ce ma deranjeazaun miros mai ciudat si destul de puternic/la vase nu prea imi plac mirosurile,este si concentrat dar ma asteptam la ceva mai bun,ca si marca,deoarece restul produselor din brand sant foarte bune
Înainte de a naviga te informăm că prova.ro este abilitat să prelucreze date cu caracter personal prin sisteme proprii sau ale partenerilor. Folosim cookies pentru conținut, funcții ale rețelelor sociale și pentru analiza traficului web. În cazul în care alegi să continui navigarea, esti de acord cu utilizarea modulelor noastre. Pentru mai multe detalii citeste politica de confidentialitate.
Doriti sa fiti notificat prin email cand produsul va fi nou disponibil pe stoc?